Z rokiem 2016 rozstałam się bez większego sentymentu. Wprawdzie w jego trakcie zrobiłam kilka ogromnych kroków w przód, podjęłam kilka przełomowych decyzji i osiągnęłam parę „wielkich rzeczy”, ale wszystko to szybko zamiatane było pod dywan, czy przed nawarstwiające się porażki, brak sił czy problemy zdrowotne moje/psów/kota… czy jeszcze co innego…

Gdy dotarło do mnie, że rozpoczął się rok 2017 postanowiłam się ucieszyć… z czego? Cieszę się, że żyję i trzymam się całkiem nieźle, cieszę się, że Fruzia jest we względnie stabilnym stanie zdrowotnym i póki co wciąż może trenować, cieszę się, że Honda wciąż jest ze mną i funkcjonuje już właściwie jak normalny pies… tak, to są zdecydowanie powody do radości.

w-obiektywie-asi-3

Jak wyglądają nasze plany na nadchodzący rok?

To będzie czas bardzo intensywnej pracy, głównie zawodowej. Jak wiecie, otworzyłam psią szkołę „Uniwerek ObiFru”, którą chciałabym rozwinąć. Powinnam zrobić to dawno, jednak… no właśnie, zapomnijmy o tym 2016. Już niedługo na fanpage szkoły będziecie mogli zobaczyć wiele nowości, mam nadzieję, że część z Was zaangażuje się w życie Uniwerku, chociażby ze zwykłej sympatii, a także, że wielu z Was znajdzie tam coś dla siebie. Bądźcie z nami!

Rozpoczęłam także porządki w psiej szafie (i nie tylko w psiej – czas uporządkować całe mieszkanie, a właściwie całe życie), czego efektem jest rozpoczęta już wyprzedaż psich rzeczy. Czas, po części, wyleczyć się z nałogu. Oczywiście, gadżeciarz zawsze pozostanie gadżeciarzem, jednak postanowiłam postawić sobie pewne granice. Przyznaje, że pewnie będą to dość ruchome granice, ale jednak jakieś– uznajmy to za sukces i dobry plan, ok?

Ciężko powiedzieć, jak będzie wyglądać sytuacja naszych treningów i startów. Mam jednak nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli, Fru będzie zdrowa, Honda dalej będzie sobą i tym samym wszystkie w 3 będziemy zdobywać świat… czy też odhaczać nasze mniejsze i większe cele ;).

Co z blogiem? W związku z rozwojem zawodowym nie widzę innej opcji niż… rozwijać go na maksa! Nie mogę sobie pozwolić na dłuższe przestoje, chcę podzielić się z Wami swoimi przekonaniami i wiedzą, a ta strona jest przecież do tego stworzona. Możecie śmiało pisać – najlepiej w komentarzach – o czym chcielibyście poczytać? Jakie kwestie powinnam poruszyć w najbliższym czasie? Jestem otwarta na propozycje, w końcu to miejsce, choć moje, jest dla WAS!

I cóż… żeby nie rozpisywać się za bardzo, pozostaje mi życzyć Wam w tym rozpoczynającym się roku wszystkiego dobrego i osiągnięcia wszystkiego co zamierzacie! Ja planuje nie dać się „sile zła” która napsuła mi poprzedni rok i Wam radzę to samo!  Wskakujmy w przyszłość ze zdwojoną siłą!

14192020_1664090910575162_3900823113348214498_n

Dodaj komentarz