Dziś zadebiutowałyśmy na zawodach agility w klasie minus zero. Pojechałyśmy na imprezę z serii FLOW Cup nie tyle sprawdzić nasze umiejętności co dobrze się bawić. Bo ciężko „sprawdzać umiejętności” po  6 czy też 7 treningach tego sportu.
         Sam wypad był niesamowicie udany, ale nie mogło być inaczej skoro pojechałyśmy w najlepszym towarzystwie Pauliny i Shaggyego!

         Pierwszy z przebiegów pewny i bez zawahań, dzięki czemu w stawce całych dwóch psów byłyśmy pierwsze ;). W drugim biegu przez moje zawahanie (głupia ja :P ) otarłyśmy się o odmowę, ale udało się fartem zakończyć bieg na czysto Niestety przez mój błąd straciłyśmy trochę czasu i tym razem skończyłyśmy na drugiej pozycji. W kwalifikacji ogólnej, w naszej jakże licznej klasie zajęłyśmy pierwsze miejsce z dwoma czystymi biegami.

         Zerkając na tabele wyników zauważyłam, że Fruzia była jednym z dwóch minus zerowych psów które obyły się bez punktów karnych :D zawsze to kolejny powód do dumy! A że lubię być dumna z Fruziaka to staram się takie rzeczy dostrzegać.

         Poniżej filmik ze startu:

8 komentarzy

Dodaj komentarz